2012.06.23. 33. Běh Chotěbořskem

Název

Popis

23.06.2012, Chotěboř: 10 mil zvládlo 37 dospělých běžců. Nejlepším mužem se stal světelský Tichý a domácí Novotná. Rekordní byla účast žactva. Pro nejlepší běžce byly připraveny originální křišťálové medaile, poháry, diplomy a pro všechny bohatá běžecká tombola. Po vyhlášení se řada běžců setkala na společenském odpoledni s občerstvením (Dagmar Novotné) v DDM-SVČ Junior.

Ředitel běhu: Mgr. Jiří Novotný.

Časomíra, PC: Bc. Markéta Firychová a Ing. Zdeněk Firych.

Realizační tým: Dagmar Novotná ml., Dagmar Novotná st., Marta Plešková, Dáša Horáková, Helena Řádková, Pavel Řádek, Šárka Melounová.

Sponzoři běhu: Dagmar Novotná ml., Eduard Dymáček, Pivovar Rychtář Hlinsko, Josef Chlád.

Běželo se za jasného počasí, při teplotě 25°C, mírného Z větru. Na 10 km byla občerstvovací stanice (Pavel Řádek). Všichni doběhli v pořádku. Celkem závodilo 110 lidí = účastnický rekord (z toho 72 žactva, 1 dorostenec, 37 dospělých).

Poděkování patří všem z realizačního týmu, DDM Junior a také strážníkům MP Chotěboř.